II WINTER TAŃCÓWKA ACADEMY

ɪɴᴛᴇɴsɪᴠᴇ ᴡᴏʀᴋsʜᴏᴘs

5 dni warsztatów tanecznych, 17 godzin tańca, wiele technik

𝗡𝗶𝗲𝘀𝗮𝗺𝗼𝘄𝗶𝗰𝗶 𝘄𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝗼𝘄𝗰𝘆!

KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Katarzyna Aleksander-Kmieć

𝑡𝑎𝑛𝑖𝑒𝑐 𝑤𝑠𝑝𝑜́ł𝑐𝑧𝑒𝑠𝑛𝑦

pedagog tańca, choreograf. Jest absolwentką (z wyróżnieniem) Konserwatorium Tańca Barata w Lake Forest, Illinois, gdzie studiowała m.in. taniec klasyczny, współczesny, jazzowy, pedagogikę tańca, choreografię, produkcję tańca oraz improwizację.

Nauczyciel tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Bytomiu. Gościnnie współpracuje z John Cranko School w Stuttgarcie. W latach 2012-2015 była kierownikiem zespołu baletowego Teatru Rozrywki.

Zdobywczyni wielu nagród m.in.:

– Nagroda za najlepszą współczesną choreografię na XII Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku (2001),

– Nagroda za współczesną choreografię na I Międzynarodowym Konkursie Baletowym „Złote Pointy” w Szczecinie (2008),

– ZŁOTA MASKA 2005 za choreografię do spektaklu KRZYK według Jacka Kaczmarskiego (Teatr Rozrywki),

– Brązowy Krzyż Zasługi (2005),

– Dyplom Ministra Kultury (2006),

– Nagroda Marszałka Województwa Śląskiego dla Młodych Twórców (2006),

– Nagroda Prezydenta Bytomia w dziedzinie kultury (2008),

– odznaka honorowa „Zasłużony Dla Kultury Polskiej” (2009),

i wiele innych.

Kasia Nowak

𝑗𝑎𝑧𝑧

założycielka Art Academy.

Dyrektor Artystyczny zespołów THE HOOFERS oraz Teatru Tańca THE HOOFERS.

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego NCK Kraków. Wieloletnia tancerka Studium Tańca Współczesnego i Baletu „Arabeska” działającym w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Wraz z zespołem została finalistką oraz laureatką wielu Festiwali i Przeglądów Tanecznych.

Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konwencji w kraju i za granicą m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Pineapple Dance Studio w Londynie, Stage International de danse du Plessis-Robinson w Paryżu, w Egurrola Dance Studio w Warszawie, w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu, w Kieleckim Teatrze Tańca, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, w szkole fitness IFAA.

Monika Małycha

𝑓𝑙𝑜𝑜𝑟𝑤𝑜𝑟𝑘, 𝑖𝑚𝑝𝑟𝑜𝑤𝑖𝑧𝑎𝑐𝑗𝑎

choreografka, instruktorka tańca, kulturoznawczyni, teatrolożka i pedagożka.


Choreograf grupy teatru tańca Poruszenie, działającej w SKT „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich, z którą zrealizowała spektakle „Faza liminalna”, „Efekt motyla”, „Sen, którego nie było”, „Wnętrze (nie)pokoju” oraz „Wrażliwość (s)tworzenia”.

W roku 2013 ukończyła kurs instruktora tańca organizowany przez Centrum Szkoleń Artystycznych „Ramada” w Opolu, a w roku 2017 Kurs Choreografii Scenicznej w Hurtowni Ruchu w Krakowie. Uczestniczka trzech edycji warsztatów gaga w Tel Avivie, gdzie miała okazję uczyć się od Ohada Naharina i tancerzy Batsheva Dance Company.

Prowadzi aktywną działalność warsztatową wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Na co dzień prowadzi zajęcia w Sportowym Klubie Tanecznym „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich. Wcześniej, jako tancerka, związana między innymi z Teatrem Bezpańskim, Grupą Tańca Współczesnego GTW, Integracyjnym Teatrem Tańca „Kierunek” oraz Studiem Teatru Fizycznego w Bytomiu.

Paweł Tyszkiewicz

𝑡𝑎𝑛𝑖𝑒𝑐 𝑤𝑠𝑝𝑜́ł𝑐𝑧𝑒𝑠𝑛𝑦

pedagog, nauczyciel tańca współczesnego, aktor.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie -Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. Aktor Teatru Tańca. Absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, wydział wokalno-instrumentalny. Absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach.

Swoje umiejętności taneczne zdobywał pod okiem takich pedagogów jak: Jacek Łumiński, Janusz Skubaczkowski, Sylwia Lewandowska-Hefczyńskia, Eryk Makohon, Jarosław Staniek, Bożena Klimczak, Louisa Frank (Holandia), Zufit Simon (Izrael), Werner Bechter .

Finalista międzynarodowego konkursu choregraficznego ” 3…2…1…Taniec” ” 2013.

oraz… nasza cudowna instruktorka tańca współczesnego oraz NEW AGE

Natalia Wojsyk

dyplomowany choreograf, absolwenta Szkoły Choreografii w Krakowie, aktualnie studentka Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie.


Uczestniczka i laureatka wielu konkursów ogólnopolskich. Czynnie rozwija swój warsztat i bierze udział w warsztatach tanecznych oraz festiwalach m.in. FAIR PLAY DANCE CAMP. Brała udział w spektaklu „Ociepka – porter mistyczny ” w reżyserii Wojciecha Wójcika w Teatrze Korez.

Natalia podczas 𝗜𝗜 𝗪𝗧𝗔 poprowadzi dla Was zajęcia z 𝑐ℎ𝑜𝑟𝑒𝑜𝑔𝑟𝑎𝑓𝑖𝑖.

𝗖𝗢́𝗭̇ 𝗧𝗢 𝗕𝗘̨𝗗𝗭𝗜𝗘 𝗭𝗔 𝗧𝗬𝗗𝗭𝗜𝗘𝗡́!🔥

Nie może Cię zabraknąć!

𝗜𝗜 𝗪𝗧𝗔 ɪɴᴛᴇɴsɪᴠᴇ ᴡᴏʀᴋsʜᴏᴘs dla tancerzy od 11 roku życia.

𝐼𝑙𝑜𝑠́𝑐́ 𝑚𝑖𝑒𝑗𝑠𝑐 𝑜𝑔𝑟𝑎𝑛𝑖𝑐𝑧𝑜𝑛𝑎!

CENNIK

KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Podziel się swoją opinią